Praca

PRACOWNIK PRODUKCYJNY-SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH

Opis stanowiska:

  • Praca dla kobiet i mężczyzn przy demontażu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Możliwość pracy osób ubezpieczonych w KRUS
  • Średnie wynagrodzenie 12 złotych „na rękę” za godzinę (10-15,50 złotych w zależności od ilości zdemontowanego sprzętu)
  • Elastyczne godziny pracy (zakład pracuje w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku)
  • Niezbędne szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji i awansu
  • Możliwość awansu na brygadzistę

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

  • kierowanie wózkiem widłowym – transportowanie sprzętu na terenie zakładu

Wymagania:

  • Uprawnienia operatora wózka widłowego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

KIEROWCA kat. C

  • prowadzenie pojazdu o masie pow. 3,5 tony,
  • wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem;
  • wyjazdy na terenie całego kraj, 5 dni w tygodniu, noclegi na koszt pracodawcy;
  • bieżąca kontrola stanu technicznego pojazdu w zakresie niezbędnym do bezpiecznego przewozu ładunków;
  • prowadzenie dokumentacji pojazdu.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C;
  • karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
  • odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność i sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie+ premie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • gwarancję terminowej płatności wynagrodzenia

e-mail: praca@greenoffice.co